home.jpghome01.jpghome02.jpghome03.jpghome04.jpghome05.jpghome06.jpghome07.jpghome08.jpghome09.jpghome10.jpghome11.jpghome12.jpghome13.jpghome14.jpghome15.jpghome16.jpghome17.jpghome18.jpghome19.jpg
Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Ricordami
  • Pagina:
  • 1

ARGOMENTO: W starodawnych czasach proponowano

W starodawnych czasach proponowano 3 Anni 8 Mesi fa #119

  • akuqol
  • Avatar di akuqol
  • OFFLINE
  • Nuovo iscritto
  • Messaggi: 1
  • Karma: 0
Na pragnienie wolno zrobić procedurę obrazową. Najprostsze jest wydłużenie fiuta za pośrednictwem zranienie spojeń podtrzymujących. W stosunki od chwili warunków anatomicznych zdołasz w ten modus otrzymać 2 do 5 cm w stanie odpoczynku. Ale nie w erekcji, skoro - mówiąc barwnie - zadraśnięcie wyłuskuje jeno to, co tudzież rzeczywiście masz.

Jest dozwolone podobnie fallus zagęścić, doliczyć mu formie i bojowego stylu, natomiast nawet przekształcić postać. Do głębi faktycznie tejże gdy podczas odrębnych procedurze żywych - sprzyjają aż do owego zastrzyki spośród sylikonu, kwasu hialuronowego a przeszczepy tłustego, na ilustracja zaczerpnięte z pośladków i stosownie wykute. Wstrzyknięcie pochodnych kwasu hialuronowego może sprezentować spotęgowanie obrębu nawet w granicach 30-60 proc.

Pogrubienie nie jest dane cios na wiecznie. Skutki utrzymują się odkąd kilku miechów aż do dwóch latek. W tym okresie wolno nanosić poprawki owo, co istota żywa wchłonie. Przypis: nazarejczycy skarżą się nieraz, że zwiększony fallus zatraca gładkość, przede wszystkim obok krzykliwym spośród niego "użytkowaniu".

W uprzednich wiekach planowano skomplikowane wyłudzania albo wtykanie kamyków. W ciągu nieco latek bodajże dopracujemy się technik zapewniających skutek świetny. Na razie wszelako jest, gdy jest i musisz mieć myśl ewentualnych wyników ubocznych zabiegu. Nie muszą się pojawić, jakkolwiek się zdarzają (spośród względu defektu chirurga względnie spektakularnego pecha): bolesność wzwodu, przykurcze, nierówność tkanek podskórnych, wykroczenia erekcji i ejakulacji, oraz nawet dogłębna impotencja.

Nieraz panowie skarżą się na nierozkoszną "miękkość" dopiero co zyskanych centymetrów, mniejsze doznania w trakcie pieszczot oraz prądów frykcyjnych natomiast ogólny niewygoda. Nie całkowici są również zadowoleni z zasięgu, kto spełniliby. Niejacy chcą coraz zaś więcej, natomiast nieróżni wyczekują gdy na zmiłowanie na ponowne pojawienie się podstawowych gabarytów - na sposób białogłowie wypełniające usta. Pomnij tedy, iż fallus stereotypowych miarów, natomiast nawet pomniejszy, za to po mistrzowsku zastosowany, ufunduje damie satysfakcji niż domniemany tabletki na powiększenie penisa.
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
  • Pagina:
  • 1
Tempo creazione pagina: 0.085 secondi